آموزش تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید

آموزش تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید

امروزه نصب اپلیکیشن بسیار آسان و راحت است. در واقع با سرچ کردن نام اپلیکیشن در مارکت‌ها می‌توانید آن را نصب، سپس با چند کلیک وارد برنامه شوید و از خدمات و محصولات آن استفاده کنید. یکی دیگر از قابلیت‌های جدید فناوری و تکنولوژی در این زمینه، ارائه آموزش تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید است. با استفاده از این قابلیت راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانید کاربران را به سمت برند و محصولات خود بکشانید. در واقع استفاده از این روش نوین به شما کمک می‌کند تعداد بازدیدهای کسب و کار، محصولات و خدمات خود را افزایش دهید. جهت تبدیل سایت به اپلیکیشن می‌توانید از طریق آموزش زیر اقدام به ساخت اپ نمایید.

 

چگونگی تبدیل سایت به برنامه اندروید

روش‌های زیادی وجود دارد که یک سایت را به برنامه تبدیل کنید. در ادامه به بیان این روش‌ها می‌پردازیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله چگونه سایت را به برنامه اندروید تبدیل کنیم را مطالعه نمایید.

تبدیل سایت به برنامه اندروید با استفاده از website2app.ir
یکی از سرویس‌های کاربردی برای آموزش تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید، استفاده از وب سایت website2app.ir است. پس از اینکه به این سرویس اپ وارد شدید، با زدن روی دکمه تبدیل سایت به اپلیکیشن، به صورت 3 روز تست رایگان سایت تان را به اپلیکیشن تبدیل کنید. در صفحه بعدی که باز می‌شود، گزینه وب سایت را انتخاب کرده و آدرس سایت مورد نظر را وارد نمایید. مزیت استفاده از این وب سایت این است که با استفاده از آن می‌توانید رنگ قالب و نام سایت را تغییر دهید.با 3 روز تست رایگان شما می‌توانید اپلیکیشن خود را کامل بررسی کرده و در  صورت رضایت با خرید پلن‌های دائمی , سایت خود را به اپلیکیشن موبایل تبدیل نمایید.اگر قصد ویرایش کردن اپلیکیشن را دارید، می‌توانید با مراجعه مجدد به پنل مدیریت ساخت اپ , یک اپلیکیشن دیگر بسازید و نسخه جدید اپلیکیشن را دریافت کنید.

 

هزینه تبدیل سایت به اپلیکیشن

در آموزش تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید، یکی از موضوعات مهم هزینه است. از مهم‌ترین عاملی که در هزینه تاثیر دارد، فناوری است که برای تبدیل از آن استفاده می‌کنید. اگر نمی‌خواهید هزینه زیادی برای آن موضوع بدهید، می‌توانید از سامانه تبدیل سایت به برنامه ما استفاده کنید.
موضوع دیگر میزان تخصص توسعه دهنده است. هر چقدر برنامه نویس، دقیق‌تر کار را انجام دهد، مسلما هزینه نهایی بالاتر می‌رود. اگر به دنبال ایجاد یک اپلیکیشن حرفه ای هستید، کمک گرفتن از وب سایت تو آپ بهترین گزینه برای شما خواهد بود که هزینه مناسب‌تری را هم در بر می‌گیرد.جهت مشاهده هزینه تبدیل سایت به اپلیکیشن به صفحه قیمت تبدیل سایت به اپلیکیشن مراجعه نمایید.

سخن پایانی 
فراگیری آموزش تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید، یک روش کاربردی است که بتوانید کسب و کار خود را ارتقا دهید. با داشتن یک اپلیکیشن، کاربران دسترسی سریع‌تر و آسان‌تری به خدمات و محصولات شما خواهند داشت، در نتیجه فروش شما افزایش می‌یابد. از سمتی تعداد کاربران شما بیشتر خواهد شد.  همچنین به وسیله پوش نوتیفیکیشن، در کوتاه‌ترین زمان ممکن از آخرین خدمات و محصولات شما آگاه می‌شوند. اگر در این زمینه سوالی برای تان ایجاد شده و یا روش‌ها برای تان واضح نبوده است و یا به دنبال ساخت یک اپلیکیشن کامل و کاربردی هستید، می‌توانید از کارشناسان وب سایت تو آپ کمک بگیرید.
 

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

آخرین مقالات

یکشنبه ۲۰ شهریور سال ۱۴۰۱

تبدیل سایت به وب ویو

یکشنبه ۲۰ شهریور سال ۱۴۰۱

آموزش تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید

سه شنبه ۲۳ فروردین سال ۱۴۰۱

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی و شرکتی

چهارشنبه ۱۹ خرداد سال ۱۴۰۰

تبدیل سایت به apk

پنج شنبه ۱۳ خرداد سال ۱۴۰۰

تبدیل سایت به اپ موبایل اندروید

دسته بندی مطالب سایت