چگونه سایت را به برنامه اندروید تبدیل کنیم؟

چگونه سایت را به برنامه اندروید تبدیل کنیم؟

جهت تبدیل سایت به اپ اندروید می‌توانید از سامانه آنلاین website2app.ir استفاده نمایید.جهت تبدیل آنلاین سایت به اپلیکیشن موبایل بر روی لینک ساخت اپلیکیشن وب ویو اندروید کلیک نمایید.

امروزه بیشتر افراد برنامه‌های تلفن همراه را ترجیح می‌دهند. وقتی نوبت دسترسی به محتوای آنلاین و انجام کارهای روزمره مانند رزرو کابین ، انجام معاملات بانکی ، سفارش غذا و خرید است ، برنامه‌های تلفن همراه در حال تبدیل شدن به یک راه حل مورد علاقه در همه زمان‌ها هستند.
مشاغل  که فقط وب سایت دارند باید بدانند که داشتن وب سایت دیگر کافی نیست. برای باقی ماندن در رقابت و جلوتر از رقبا ، لازم است یک قدم جلو بروید و به فکر یک برنامه موبایل باشید.

در هر صورت ، اگر آمار اخیر بازار برنامه‌های تلفن همراه را مرور نکرده اید ، در اینجا چند آمار و گزارش برای بررسی وجود دارد:
پیش بینی می‌شود تعداد کل کاربران تلفن‌های همراه در سراسر جهان تا سال 2019 از مرز پنج میلیارد نفر عبور کند.
پیش بینی می‌شود که تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند از 2.1 میلیارد نفر در سال 2016 به 2.5 میلیارد نفر در سال 2019 افزایش یابد.
صحبت از ایالات متحده ، ضروری‌ترین بازار برای صنعت تلفن‌های هوشمند است. طبق گزارش ، پیش بینی می‌شود که تعداد کاربران از 223 میلیون نفر در سال 2017 به 247.5 میلیون نفر تا سال 2019 افزایش یابد.
در سال 2016 ، تعداد کل کاربران تلفن همراه برای اولین بار در تاریخ از تعداد کاربران دسک تاپ پیشی گرفته است.
طبق یک گزارش از SmartInsights ، 71٪ از کاربران در ایالات متحده تلفن همراه را نسبت به دسک تاپ ترجیح می‌دهند. و وضعیت مشابهی در کانادا و انگلیس در حال وقوع است. با توجه به همه اینها ، کارآفرینان و صاحبان مشاغل در توسعه و پشتیبانی از برنامه‌های تلفن همراه سرمایه گذاری می‌کنند.

حتی ، بزرگترین و موفق‌ترین شرکت هایی مانند Dropbox ، Facebook ، و Airbnb وجود دارند که در ابتدا فقط با یک وب سایت وارد بازار شدند ، اما برنامه تلفن همراه خود را نیز توسعه دادند. در واقع ، به عنوان یک شرکت توسعه دهنده برنامه تلفن همراه ، سوالات زیادی دریافت می‌کنیم و از ما می‌خواهند وب سایت را به برنامه تبدیل کنیم یا پیشنهاد وب سایت را به برنامه تلفن همراه تبدیل کنیم.
بنابراین ، اگر وب سایتی نیز برای تجارت خود دارید ، وقت آن است که یک وب سایت را به یک برنامه تبدیل کنید. هنوز فکر می‌کنید چرا؟

 

4 دلیل برای تبدیل وب سایت به برنامه 


قابلیت اطمینان در اندازه‌های صفحه نمایش

دلیل اصلی تبدیل وب سایت به برنامه ، قابلیت اطمینان آن در اندازه‌های مختلف صفحه است. از دستگاه‌های مختلف اندازه صفحه به راحتی می‌توان به این برنامه دسترسی داشت در حالی که وب سایت به دلیل اندازه صفحه نمایش در گوشی‌های هوشمند مختلف به راحتی بهینه نمی‌شود. در واقع ، دسترسی به وب سایت از طریق تلفن‌های هوشمند برای کاربران دشوار است ، زیرا آنها به راحتی نمی‌توانند یک ویژگی یا سرویس خاص را پیدا کنند.
با این حال فکر می‌کنید جایگیری کل وب سایت در یک صفحه نمایش کوچک کاملاً دشوار است. به طور کلی ، وب سایت کسب و کار دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها است. و ارائه همه این ویژگی‌ها در برنامه تلفن همراه می‌تواند برنامه را با تعداد زیادی صفحه نمایش کاملاً پیچیده کند ، درست است؟
به عنوان مثال ، 4 تا 5 ویژگی در یک وب سایت برابر با 5 تا 10 صفحه در دستگاه تلفن همراه است. بنابراین ، توصیه می‌شود فقط ویژگی‌های اصلی را که برای نسخه‌های اولیه برنامه مهم هستند انتخاب کنید. به تدریج می‌توانید ویژگی‌های اضافی را در نسخه‌های به روز شده برنامه خود ارائه دهید. بنابراین ، این دلیل اصلی ساخت برنامه خود از وب سایت است.

 

دسترسی ساده و در عین حال هدایت آسان

همانطور که همه ما می‌دانیم تعاملات در یک وب سایت بسیار دشوار است. و این چیزی است که شما نمی‌خواهید آن را به کاربران خود تحویل دهید. بنابراین ، تبدیل یک وب سایت به یک برنامه یا تبدیل وب سایت موجود به یک برنامه اختصاصی ، به کاربران امکان دسترسی به ناوبری ساده و در عین حال آسان را می‌دهد که در وب سایت امکان پذیر نیست.
وقتی نوبت به تبدیل یک وب سایت به برنامه تلفن همراه می‌رسد ، اکثر شرکت‌های توسعه دهنده برنامه آیفون اجازه می‌دهند تا فلسفه همراه اول کل روند را هدایت کند. در واقع ، در یک برنامه تلفن همراه ، هر صفحه با دقت بسیار زیاد و یک تراز بندی واضح طراحی می‌شود ، بنابراین کاربران هنگام دسترسی هیچ مشکلی نخواهند داشت.
تنها چیزی که کاربران بیشتر از آن متنفر هستند اتلاف وقت خود برای دسترسی به هر وب سایتی در دستگاه تلفن همراه است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از طریق یک اپلیکیشن پیشرفته موبایل به کاربران خود یک تجربه کاربر پسند می‌دهید.

 

برنامه‌های کاربردی تلفن همراه عملکرد گسترده را ارائه می‌دهند

یکی دیگر از دلایل مهم برای تبدیل وب سایت به یک برنامه ، قابلیت‌های گسترده است. برنامه‌های تلفن همراه به کسب و کارها امکان می‌دهد تا برخلاف وب سایت‌های دسک تاپ ، ویژگی‌های متعددی مانند دوربین ، ردیابی GPS در زمان واقعی ، اعلان فشار و موارد دیگر را با هم ادغام کنند.
از طریق برنامه‌های تلفن همراه ، مشاغل صنایع مختلف می‌توانند اعلان‌های فشاری را برای کاربران ارسال کنند و آنها را با به روزرسانی‌های مهم ، پیشنهادات و معاملات تخفیف یادآوری کنند. برای برخی صنایع و مشاغل ، این ویژگی‌های اضافی می‌تواند تفاوت زیادی در زندگی مشتریان آنها ایجاد کند و درآمد آنها را دو برابر کند. با تبدیل وب سایت به برنامه ، تعامل کاربران با شرکت راحت‌تر خواهد بود.

 

قابلیت‌های آفلاین

درست است که برنامه‌های تلفن همراه برای انجام برخی از عملیات مهم به اتصال به اینترنت نیاز دارند ، اما برنامه‌های تلفن همراه همچنین توانایی ارائه برخی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های اساسی را حتی در حالت آفلاین نیز دارند.

 

در یک یادداشت نهایی

روشن می‌شود که چرا تعداد برنامه‌های تلفن همراه دائماً در حال افزایش است. کارآفرینان زیادی وجود دارند که برای موفقیت در بازار تصمیم گرفته اند وب سایت را به اپلیکیشن تبدیل کنند. از آنجا که در حال حاضر 2.8 برنامه موبایل برای کاربران Android و بیش از 2.2 میلیون برنامه برای کاربران iOS وجود دارد ، بنابراین می‌توانید درک کنید که برنامه‌های تلفن همراه آینده هستند. جهت تبدیل سایت به apk می‌توانید از سامانه ما استفاده نمایید.
بنابراین ، به هر دلیلی ، اگر کسب و کار شما هنوز برنامه تلفن همراه ندارد ، وقت آن است که آن را اصلاح کنید. به این فکر کنید که چگونه یک برنامه تلفن همراه می‌تواند به رشد تجارت شما کمک کند و تجربه ای کاربر پسند را به مشتریان خود ارائه دهد.
 

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

آخرین مقالات

یکشنبه ۲۰ شهریور سال ۱۴۰۱

تبدیل سایت به وب ویو

یکشنبه ۲۰ شهریور سال ۱۴۰۱

آموزش تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید

سه شنبه ۲۳ فروردین سال ۱۴۰۱

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی و شرکتی

چهارشنبه ۱۹ خرداد سال ۱۴۰۰

تبدیل سایت به apk

پنج شنبه ۱۳ خرداد سال ۱۴۰۰

تبدیل سایت به اپ موبایل اندروید

دسته بندی مطالب سایت