تبدیل سایت به اپ موبایل اندروید

تبدیل سایت به اپ موبایل اندروید

جهت تبدیل سایت به اپ اندروید موبایل با 3 روز تست رایگان بر روی لینک ساخت اپلیکیشن وب ویو کلیک کنید.

برای تبدیل سایت به اپ اندروید روش‌های مختلفی وجود دارد.یکی از این روش‌ها مراجعه به شرکت‌های طراحی اپلیکیشن می‌باشد که پس از بررسی وب سایت شما و برآورد هزینه که معمولا شامل هزینه‌ی بالایی خواهد بود اقدام به طراحی اپلیکیشن شما میکنند.استفاده از این روش علاوه بر زمان بر بودن شامل هزینه‌ی زیادی تا چندین میلیون تومان جهت آماده سازی نسخه نهایی خواهد بود. روش دیگری که شما می‌توانید سایت خود را به برنامه اندروید تبدیل نمایید استفاده از سامانه اپلیکیشن ساز می‌باشد .یکی از این سامانه‌ها که شما می‌توانید در کمتر از یک دقیقه وب سایت خود را به اپ موبایل تبدیل نمایید وب سایت website2app.ir می‌باشد.این سامانه علاوه بر سرعت سریع در تبدیل سایت به اپلیکیشن موبایل به خاطر حذف نیروی انسانی و ساخت اتوماتیک اپلیکیشن شامل هزینه‌های بسیار پایین می‌باشد.ساخت اپلیکیشن وب ویو از 50 هزار تومان تا 140 هزار تومان متناسب به پلن انتخابی شما می‌باشد.این سامانه وب سایت شما را تبدیل به یک اپلیکیشن وب ویو میکند که شبیه به یک مرورگر می‌باشد که دقیقا ظاهری که شما از وب سایت خود در مرورگر گوشی می‌بینید در اپلیکیشن نیز خواهید دید. به نوعی می‌توان گفت یک مرورگر داخلی درون اپ تعبیه شده است که وب سایت شما را نمایش میدهد و پس از به روزرسانی سایت , اپ هم به صورت اتوماتیک نسخه به روز شده سایت شما را نمایش میدهد.امکان قرار دادن این اپلیکیشن درون اپ استور‌ها مثل گوگل پلی و همچنین کافه بازار و .. نیز وجود خواهد داشت.

 

تبدیل سایت به app

جهت تبدیل سایت به app کافی است وارد صفحه ساخت اپ شوید و با پر کردن فرم ساخت اپلیکیشن در کمتر از 1 دقیقه و با 3 روز تست رایگان صاحب یک اپلیکیشن شوید.از امکانات سامانه تبدیل سایت به app می‌توان به امکان ارسال نوتیفیکشن , امکان آپلود و دانلود فایل در برنامه , امکان شخصی سازی رنگ‌ها , قرار دادن اسپلش اسکرین در صفحه اول اپلیکیشن و ... موارد دیگر می‌توان نام برد.

تبدیل سایت به app

تبدیل سایت به اپ اندروید رایگان

سامانه تبدیل سایت به اپ اندروید با 3 روز تست رایگان علاوه بر امکان ارائه تست ظاهر و کارکرد اپلیکیشن به شما اجازه خرید نسخه دائمی اپلیکیشن را با پرداخت مبلغ 50 هزار تومان به صورت دائمی برای شما فراهم کرده است.با پرداخت این مبلغ برای همیشه اپلیکیشن شما فعال خواهد بود و نیازی به پرداخت هیچ مبلغ دیگری نخواهید داشت.

تبدیل سایت به اپ اندروید

 

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

آخرین مقالات

یکشنبه ۲۰ شهریور سال ۱۴۰۱

تبدیل سایت به وب ویو

یکشنبه ۲۰ شهریور سال ۱۴۰۱

آموزش تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید

سه شنبه ۲۳ فروردین سال ۱۴۰۱

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی و شرکتی

چهارشنبه ۱۹ خرداد سال ۱۴۰۰

تبدیل سایت به apk

پنج شنبه ۱۳ خرداد سال ۱۴۰۰

تبدیل سایت به اپ موبایل اندروید

دسته بندی مطالب سایت