تبدیل کد و فایل html به اپلیکیشن اندروید موبایل (apk)

تبدیل کد و فایل html به اپلیکیشن اندروید موبایل (apk)

 

تبدیل کد html به اندروید (apk) : 150 هزار تومان

 


ساخت برنامه تلفن همراه از HTML دیگر گران نیست. بدون برنامه نویسی Android ، از کد HTML خود یک APK Android ایجاد کنید. بارگیری و به اشتراک گذاری فایلهای APK نیز رایگان است.ساخت APK از HTML کمتر از 1 دقیقه طول می‌کشد! در صورتی که کد html خود را بر روی هاست یا سروی بارگذاری کرده باشید می‌توانید با وارد کردن آدرس اچ تی ام ال بارگذاری , وارد کردن نام اپلیکیشن و همچنین یک تصویر برای آیکن اپلیکیشن اقدام به ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید با 3 روز تست رایگان کنید که در صورت رضایت از اپلیکیشن می‌توانید با پرداخت مبلغ ناچیز اپلیکیشن خود را برای همیشه فعال نمایید. ،در این مقاله میخواهیم بدانیم چگونه از طریق کد html میتوان apk اندروید ساخت.در صورتی که بتوانید کد اچ تی ام ال خود را در جایی بارگذاری کنید می‌توانید از طریق سامانه تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید یک اپلیکیشن با 3 روز تست رایگان بسازید در غیر این صورت می‌توانید کد اچ  تی ام ال خود را برای ما ارسال کنید تا  ساخت اپلیکیشن وب ویو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت انجام شود. اپلیکیشن ایجاد شده را می‌توانید در اپ استور‌های مختلف مثل گوگل پلی و کافه بازار و .... قرار دهید و برای مشتریان خود ارسال نمایید. در صورت نیاز به مشاوره و یا سفارش تبدیل کد html به اپلیکیشن اندروید با شماره 0913-044-0913 تماس بگیرید.

 

تبدیل فایل html به apk در اندروید

جهت تبدیل  فایل html به apk در اندروید می‌توانید از سامانه تبدیل سایت به اپلیکیشن ما استفاده نمایید.ویژگی اپلیکیشن ساخته شده در زیر برای شما آورده شده است.

ویژگی اپ‌های ساخته شده 

  • امکان ارسال نوتیفیکیشن
  • امکان اضافه کردن منو شناور
  • امکان شخصی سازی ویژگی‌های اپ مثل امکان بزرگ نمایی در اپلیکیشن , امکان دانلود و آپلود فایل , نحوه خروج از اپلیکیشن و ....
  • امکان تغییر رنگ بندی اپلیکیشن
  • امکان اضافه کردن اسپلش اسکرین

 

دانلود Html to Apk

شما همچنان می‌توانید با دانلود نرم افزار اندروید تبدیل سایت به اپلیکیشن ما وب سایت خود را به اپلیکیشن موبایل تبدیل نمایید.

 

سایت تبدیل html به apk

سامانه نوین اپ ساز و website2app.ir یک سایت تبدیل html به apk می‌باشد که می‌توانید در کمتر از یک دقیقه سایت یا کد html خود را به اپلیکیشن موبایل تبدیل نمایید.

HTML چیست؟


HTML مخفف Hyper Text Markup Language است
HTML زبان علامت گذاری استاندارد برای ایجاد صفحات وب است
HTML ساختار یک صفحه وب را توصیف می‌کند
HTML از یک سری عناصر تشکیل شده است
عناصر HTML به مرورگر نحوه نمایش محتوا را می‌گویند
عناصر HTML بر روی محتوایی از جمله "این یک عنوان است" ، "این یک پاراگراف است" ، "این یک پیوند است" و غیره برچسب گذاری می‌کنند.

برای مثال اجزا یک سند html:
اعلامیه تعریف می‌کند که این سند یک سند HTML5 است
عنصر

عنصر اصلی یک صفحه HTML است
عنصرشامل اطلاعات متا در مورد صفحه HTML است
عنصر

متن سند را تعریف می‌کند و محفظه ای برای تمام محتوای قابل مشاهده است ، مانند عناوین ، پاراگراف‌ها ، تصاویر ، لینک‌های اضافی ، جداول ، لیست‌ها و غیره
عنصر

 

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

آخرین مقالات

چهارشنبه ۱۹ خرداد سال ۱۴۰۰

تبدیل سایت به apk

پنج شنبه ۱۳ خرداد سال ۱۴۰۰

تبدیل سایت به اپ موبایل اندروید

پنج شنبه ۱۳ خرداد سال ۱۴۰۰

ساخت اپلیکیشن متصل به سایت

سه شنبه ۱۱ خرداد سال ۱۴۰۰

ساخت اپلیکیشن برای وب سایت

دسته بندی مطالب سایت